07.03.2020 Radom Memoriał M. Kucharskiego

logoROZBS herbpodjum
W Radomiu odbył się IV Memoriał Mariana Kucharskiego. Zwyciężyli Andrzej Kaźmierczak - Jarosław Gąsiorowski, a trzecie miejsce wywalczyli Artur Więckowski - Stanisław Skrzypczak.

Komentarze  

# Janusz Krawczyński 2020-03-08 15:37
Szczere gratulacja dla Pana Stasia z Arturem!!!
Wspaniała gra, mimo że na drodze do sukcesu zdarzyły się małe wpadki / akurat przeciwko mnie :)/ Tym bardziej Wasza gra jest godna podziwu że przez cały czas walczyliście o zwycięstwo. Superowo!
Podziękowania dla organizatorów zawodów za sprawną i w pełni profesjonalną przebieg turnieju. Więcej takich imprez.
Dziękuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2020-03-03 13:34
Jeżeli więc jeszcze przed rozpoczęciem słychać tylko, to źle tamto źle, to po co mi to? W ubiegłym roku było utyskiwanie, że gdzie Radom a gdzie Góry Świętokrzyskie w tym jak chcielibyśmy dać darmowe pieniądze znowu jakieś problemy. Nie mówię, że w przyszłym roku turniej nie będzie w GPGŚ ale tylko gdy nie będę go organizował.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Piotr 2020-03-03 13:32
Jestem bardzo emocjonalnie związany z tym turniejem. Jest to memoriał imienia mojego Taty i nie chcę żeby ktokolwiek miał jakiekolwiek obiekcje, czy żeby budził on kontrowersje. W związku z tym postanowiłem wycofać go z cyklu GPGŚ 2020. Na stronie radomskiej w zaproszeniu GPGŚ zostało już usunięte za chwilę poproszę o to również Zarząd Świętokrzyskieg o WZBS. Mam nadzieję, że niewiele osób decydowało się na ewentualny przyjazd do Radomia tylko ze względu na to, że turniej miał być w cyklu GPGŚ i jeżeli takie są to bardzo je za zaistniałą sytuację przepraszam. Tak samo zresztą jak uczestników finału gdyż po prostu będzie w nim o kilkaset złotych mniejsza pula nagród. Dla mnie różnica będzie tylko taka, że zamiast na finał te środki zostaną przeznaczone na dodatkowe nagrody w turnieju.
Ja wiem, że najłatwiej jest krytykować. Tylko weźcie pod uwagę, że w ogromnej większości przypadków robicie to ludziom którzy pracują społecznie i z organizacji imprez mogą mieć co najwyżej garba i przemęczony organizm o dokładaniu własnych środków nie wspominając. Bo jeżeli dam ciała, wywalę turniej i będą do mnie pretensje, trudno muszę to przełknąć. Mogłem wziąć kogoś na komputer tylko wiązałoby się to ze znacznym zmniejszeniem nagród i świadomie podjąłem taką decyzję. A to że dodatkowo będzie dużo większe zmęczenie? Wiem na co się piszę.
Ale mówiąc szczerze coraz bardziej mi się nie chce. Bo robić coś można albo dla pieniędzy, albo dla idei. Radomski OZBS stara się wyjść z takiej imprezy na 0 (ciężko ale prawie się udaje), ja jestem zawsze na minusie (sędziowanie za darmo, a zrobionych kilometrów i poświęconego czasu duuuużo) Włodek Pieniążek zresztą też.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Teresa Piasecka 2020-02-21 08:33
A skąd wiadomo, że zaliczany do Grand Prix GŚ skoro nie ma regulaminu GPGŚ na 2020r
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej 2020-02-29 21:59
Cześć,
staram się powstrzymać od komentarzy na forum ale teraz muszę zainterweniować.
"Zwolnijmy" trochę i uszanujmy pamięć naszego kolegi Mariana Kucharskiego, powstrzymując się od komentarzy, na temat Zarządu , które powoli stają się po prostu nudne
Sprawę regulaminu i inne załatwimy we własnym gronie na zbliąjącym się zebraniu.
pozdrawiam wszystkich serdecznie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Waldek H. 2020-02-21 18:38
Teresa nie denerwuj się, Przewodniczący gier i regulaminów, jeszcze myśli nad regulaminem, opublikuje 3 miesiące po rozpoczęciu rozgrywek.
Przecież to nie mistrzostwa świata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować