23-06-2016 Skarżysko Kamienna

podjum  W kolejnym turnieju w Skarżysku zaliczanym do punktacji długofalowej zwyciężyła para Andrzej Łepkowski-Tadeusz Stasiak 66,67% wyprzedzając parę Hubert Urban-Janusz Gawęcki 63,89%, oraz parę Małgorzata Golec-Jacek Adamczyk 54,81%. Gratulacje.


  J.G.

26-06-2016 Włoszczowa

zaproszenie

25:26-06-2016 Nowy Wiśnicz

 Z uwagi na awans piłkarzy i mecz reprezentacji Polski na Euro, drugi sobotni turniej par na maksy, rozpocznie się (na liczne prośby uczestników) około godziny 16.45, a nie jak w zaproszeniu o godzinie 15.30. W przerwie pomiędzy turniejami, będzie możliwość ogladania meczu (ewentualnie zamówienia obiadu)  w lokalach gastronomicznych: "Hetmańska" lub "Stare mury" w Wiśniczu.
                                               ZAPROSZENIE
  J.G.

22-06-2016 Kielce

podjum W  Kielcach odbył się kolejny turniej zaliczany do punktacji długofalowej. Zwyciężyła para  Jarosław Piasecki-Ireneusz Kowalik 64,51% wyprzedzając parę Grzegorz Niestój-Krzysztof Gałda 63,84% oraz pary Janusz Gawęcki-Hubert Urban, Ireneusz Michalski-Aleksander Knawa 59,15% . Gratulacje.
  J.G.

18-06-2016 Finał III Ligi - ciekawe rozdania

                                        Ciekawe rozdanie
  J.G.

15-06-2016 Skarżysko Kamienna

podjum  W kolejnym turnieju w Skarżysku zaliczanym do punktacji długofalowej zwyciężyła para Stanisław Pająk-Jacek Janowski 65,74% wyprzedzając parę Tadeusz Stasiak-Andrzej Łepkowski 53,70%, oraz parę Lech Kubik-Ryszard Kostrzewski 52,78%. Gratulacje.


  J.G.

17:19 -06-2016 Dąbrowa Górnicza

                                                   ZAPROSZENIE


  J.G.

14-06-2016 Kielce

podjum W  Kielcach odbył się kolejny turniej zaliczany do punktacji długofalowej. Zwyciężyła para  Kamil Walczyk-Jacek Janowski 59,36% wyprzedzając parę Hanna Kowalska-Artur Więckowski 56,00% oraz parę Janusz Gawęcki-Aleksander Knawa 55,41%. Gratulacje.
  J.G.

13-06-2016 Finał III ligi


Zakończyły się rozgrywki III ligi sezonu 2015-2016. W meczu finałowym

drużyna Hotelu Senator II Starachowice pokonała Szlem Skarżysko Kościelne 118,2 - 63.

Zwycięski zespół uzyskał bezpośredni awans do II ligi. Drużynę

reprezentowali :

Marek Waglewski -  kapitan

Agnieszka Kucharska

Piotr Kucharski

Sławomir Sarna

Jacek Maj

Grzegorz Godzisz

Tomasz Erbel

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców, dla pozostałych podziękowania za

uczestnictwo w rozgrywkach.

Końcowa klasyfikacja III ligi :

1. Hotel Senator II Starachowice

2. Szlem Skarżysko Kościelne

3. Kamienna

4. CK Kielce

5. Bristol ART & Medical SPA Busko Zdrój

6. Geobejur Radom

7. Splinter Jędrzejów

8. Zamłynie ZA KOMBUD S.A. Radom

9. Rekontra Kielce

10.MZKS Alit Ożarów

11.Restituta Ostrowiec Św.

12.DREAM TEAM Kielce

 

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach sezonu 2016-2017.

 

--

Pozdrawiam

Jacek Adamczyk

                                                     SPRAWOZDANIE

 
  



  J.G.

09-06-2016 Skarżysko Kamienna

podjum  W kolejnym turnieju w Skarżysku zaliczanym do punktacji długofalowej zwyciężyła para Kamil Walczyk-Janusz Gawęcki 62,94% wyprzedzając parę Stanisław Pająk-Jacek Janowski 60,00% oraz parę Aleksander Knawa-Marek Kozdrach 54,62%. Gratulacje


  J.G.