17-02-2019 III Liga Play-off

Wyniki meczów rundy play-off III Ligi Świętokrzyskiej

O miejsca 1-8
c/o dla drużyn na 1 miejscu - 4,8 imp
Ekonaft Radom - Trafika Radom 145,8:78
Szkoły Cogito Kielce Tarnobrzeg - Zielony Waluta Lokalna II Starachowice 104,8:98
Alit Ozarów - Kamienna Ostrowiec Św. 118,8:139
Geobejur Radom - Szlem Skarżysko Koscielne 73,8:26

Geobejur , Szkoły Cogito, Kamienna i Ekonaft awansowali do półfinałów.
Zielony Waluta Lokalna, Alit, Szlem i Trafika zagrają o miejsca 5-8.

O miejsca 9-12

1. mecz
Zamłynie Radom - Sparta Dwikozy 18,9:1,1 (59:19 39:20)
Foto-Sowa Puławy - Dream Team Kielce 2,87:17,13 (9:49 23:23)

2. mecz
Zamłynie Radom - Dream Team Kielce 18,82:1,18 (58:25 29:5)
Foto-Sowa Puławy - Sparta Dwikozy 13,15:6,85 (45:46 34:19)

Tabela po 2 meczu:
1. Zamłynie Radom    (c/o 10,0)    47,72
2.
Foto-Sowa Puławy    (c/o 8,0)   24,02
3. Dream Team Kielce    (c/o 4,0)   22,31
4. Sparta Dwikozy    (c/o 0,0)   7,95

Drużyny Malwa Ostrowiec i UKS Olimp Olgum Skaryszew wycofały sie z rogrywek
R.Ł.

18-02-2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się 3/10 turniej DF WIOSNA 2019. Zwyciężył po raz trzeci z rzędu Król Ostrowca, Sławomir Król tym razem w parze z Andrzejem Prokopem - 58,83%. Gratulacje !!!
Turnieje brydżowe w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek miesiąca o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY
           DF WIOSNA - 2019        
            W.H.

III Liga Świętokrzyska III ZJAZD 16-17.02.2019 R.

WYNIKI - ON-LINE                        Klasyfikacja BUTLERA
Terminy zjazdów :
3. 16-17.02.2019
4. 02-03.03.2019
Wszystkie zjazdy w Hotelu Senator w Starachowicach. Opłata za noclegi bez zmian tzn. 50 zł za miejsce w pokoju dwuosobowym / dopłata do jedynki 20 zł/.
Harmonogram III Zjazdu:

Niedziela 17.02.2019r. godz. 9.00 - wszystkie rozdania tasowane przy stoliku.
Drużyny z miejsc 1-8 grają 48 rozdaniowe mecze 1/4 finału z przeciwnikiem wybranym zgodnie z regulaminem III ligi.
Drużyny z miejsc 9-14 rozpoczynają II rundę każdy z każdym ( mecze 24 rozdaniowe ) wg klucza:
13-14, 9-12, 10-11 ( liczby oznaczają miejsce drużyny po I rundzie ) - przerwa obiadowa godz. 13-14
godz. 14.00
Drużyny z miejsc 1-8 grają drugą połowę meczu
Drużyny z miejsc 9-14 grają drugi mecz, wg klucza:
9-14, 10-13, 11-12 - zakończenie ok godz. 18
       
REGULAMIN III LIGI 2018/19                                                                             W.H.

12-02-2019 Kielce

podjumW Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Krzysztof Gałda - Nikander Kuszewski 65,01%, wyprzedzając parę Marcin Terelak - Grzegorz Zakrzewski  58,00%, oraz parę Zbigniew Borkowski - Edmund Jas 57,65%.  Gratulacje !!!       
                                                                                                                                                                                                                                                             R.Ł.  
Uwaga! Korekta wyników
Po konsultacji z kilkoma sędziami międzynarodowymi postanowiłem:
W rozdaniu 14 utrzymać wyniki w obu spornych przypadkach
W rozdaniu 10 zmienić wynik dla par 17 i 8 na 2trefl z kontrą - 8 lew dla EW
Zainteresowanym służę wyjaśnieniami                                                    J.A.                              
                                

11-02-2019 Kielce KMPP

podjum
W Kielcach odbył się turniej zaliczany do punktacji długofalowej KMP 2019. Zwyciężyła para Marcin Terelak - Grzegorz Zakrzewski 63,06%, wyprzedzając parę, Marek Radecki - Zdzisław Madej 60,56%, oraz parę Bartosz Ceglarski - Zbigniew Borkowski 59,77%  Gratulacje!!! 
 Analiza rozdań
 Wyniki ogólnopolskie 
 Wyniki KIelce w Polsce                                    
R.Ł.


11-02-2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się 2/10 turniej nowego cyklu DF WIOSNA 2019. Zwyciężyły
ex aequo pary Zbigniew Swat - Sławomir Król i Andrzej Prokop - Michał Barczyński - 55,95%.
Młody Król nie odpuszcza i mocno dzierży berło. Gratulacje !!!
Turnieje brydżowe w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek miesiąca o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY
           DF WIOSNA - 2019        
            W.H.

07-02-2019 Kielce Turniej Amatorów

podjumW Kielcach odbył się turniej amatorów zaliczany do punktacji długofalowej 2019. Zwyciężyła para Michał Barczyński  - Zbigniew Swat 62,96%, wyprzedzając parę Elżbieta Marcinkowska - Jacek Adamczyk 62,50%, oraz parę Małgorzata Golec - Zofia Wciślik 58,80%.  Gratulacje !!!       
                                                                                                      R.Ł.                                  
                                 

05-02-2019 Kielce 4. Półfinał MPP

podjumW Kielcach odbył się czwarty półfinał MPP. Zwyciężyła para Marek Kozdrach - Kamil Walczyk 66,87% wyprzedzając parę Piotr Szczygieł - Waldemar Haponiuk 60,04% oraz parę Stanisław Pająk - Janusz Gawęcki 59,25%.  Bezpośredni awans do finału wojewódzkiego MPP oprócz w/w uzyskała także para Andrzej Majcher - Sławomir Klimczak. Gratulacje!!!        
Klasyfikacja DF Półfinałów MPP         R.Ł.                  Poniedziałek 11 luty KMPP                     
                                

Regulaminy 2019

Zarząd ŚZBS na posiedzenieniu w dniu 31 stycznia 2019 r. zatwierdził regulaminy rozrywek Grand Prix Gór Świętokrzyskich, TOP-16 Max 2019 oraz Eliminacji Wojewódzkich do MP Seniorów.         
GPGŚ 2019
TOP-16 Max 2019
El.Woj. MP Seniorów 2019                                     
Zarząd ŚZBS przychylił się do wniosku Sędziego Głównego 3. Ligi Świętokrzyskiej w sprawie sposobu przygotowania rozdań do drugiej i kolejnych faz rozgrywek i podjął dezyzję, że karty do wszystkich meczów zarówno grupy 1-8 jak i 9-14 będą tasowane.
R.Ł.

04-02-2019 Ostrowiec Świętokrzyski

podjumW Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się 1/10 turniej nowego cyklu DF WIOSNA 2019. Zwyciężyła para Zbigniew Swat -Sławomir Król 57,86%. Nowy młody Król w Ostrowcu, od razu po koronacji zasiada na tronie. Gratulacje !!!
Turnieje brydżowe w Ostrowcu Świętokrzyskim są organizowane w każdy nieświąteczny poniedziałek miesiąca o godz. 17.00, w Osiedlowym Domu Społecznym "Malwa" w Ostrowcu Świętokrzyskim Osiedle Stawki 45. ZAPRASZAMY
           DF ZIMA - 2018/19           
            W.H.

03.03.2019 Turniej w Łańcucie GPPP

                                                                ZAPROSZENIE                                                          W.H.