02-02-2017 Skarżysko Kamienna

podjumW Skarżysku Kamienna odbył się kolejny turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2017. Zwyciężyła para Hubert Urban-Grzegorz Wieczorkiewicz 58,93% wyprzedzając parę Kazimierz Gołąbek-Leon Misiak ex aequo z parą Krzysztof Gałda-Tadeusz Sobota 55,36%. Gratulacje. 
  J.G.

31-01-2017 MPP Kielce

podjumW Kielcach odbył się czwarty i ostatni półfinał  MPP. Ze znakomitym wynikiem 70,78% zwyciężyła para Aleksander Knawa - Ireneusz Michalski wyprzedzając parę  Kamil Walczyk - Marek Kozdrach 65,49% oraz parę Robert Łataś - Jacek Adamczyk 63,90%. Gratulacje!
Przypomnę, że po "kliknięciu" zdjęcia można obejrzeć wszystkich 6 zwycięzców.
    KLASYFIKACJA DF eliminacji MPP                                                                                         
                            W.H.
                                                                                                                                           
             

27-29.01.2017 KADRA KRAJOWA

podjumW dniach 27-29.01 odbyły się rozgrywki KADRY KRAJOWEJ OPEN I SENIORÓW w której dobrze zaprezentowali się zawodnicy z naszego regionu.
Kadra Open -w kotle warszawskim A, 3 miejce zajęli zawodnicy reprezentujący SPS CONSTRUCTION KIELCE A.Suwik-J.Wojcieszek, w kotle warszawskim B, 2 miejsce zajęła para M.Jeleniewski-L.Ohrysko - również SPS CONSTRUCTION, a 3 miejsce zajęła para K.Nowak-P.Janiszewski, W kotle krakowskim 3 miejsce zajęli J.Gawęcki-M.Dobrzyński, a 6 miejsce zajęli J.Janowski z K.Ciborowskim.
W kadrze seniorów 3 miejsce zajęła para K.Gałda-T.Sobota, a 4 miejce S.Pająk-A.Iwański  
Wszystkie ww. pary uzyskały awans do następnego etapu rozgrywek kadrowych KADRY MISTRZOWSKIEJ. Gratulujemy i życzymy awansu do kadry narodowej. 
                                                                                                                                                                                                                                                                                               W.H

28-01-2017 Sandomierz

podjumW Sandomierzu odbył się:

TURNIEJ PAR O PUCHAR BURMISTRZA SANDOMIERZA

Zwyciężyła para Maria Zmyj - Beata Bajda 66,36% wyprzedzając parę Mieczysław Sawa - Marek Niedbał 59,77% oraz parę Karol Otawski - Michał Mac 58,38%. Gratulacje!.
Bardzo cieszy rozwój kolejnego ośrodka brydżowego w naszym województwie. 

  W.H.

26-01-2017 Skarżysko Kamienna półfinał MPP

podjumW Skarżysku Kamienna odbył się kolejny turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2017 oraz do MPP. Zwyciężyła para Hubert Urban-Grzegorz Wieczorkiewicz 57,69% wyprzedzając parę Ryszard Adamczuk-Piotr Szczygieł 56,92% oraz parę Stanisław Pająk-Jacek Janowski 54,62%. Gratulacje. 
Klasyfikacja DF eliminacji MPP 
  J.G.

24-01-2017 Kielce

podjum W Kielcach odbył się  kolejny turniej  zaliczany do długiej fali 2017r. Zwyciężyła para Marek Kozdrach - Kamil Walczyk 64,68% wyprzedzając parę Piotr Waluszewski - Marcin Terelak 59,34% oraz parę Jarosław Piasecki - Ireneusz Kowalik 58,38%  Gratulacje!
 
W.H.

Regulamin III ligi

Zarząd ŚZBS biorąc pod uwagę głosy kapitanów drużyn, podjął decyzję o uaktualnieniu Regulaminu III Ligi. Zmiany polegają na wydłużeniu całych rozgrywek z 4,5 zjazdu do pełnych 5 zjazdów oraz zastąpieniem jednej rundy "play-off", dodatkową rundą round-robin graną w 2 grupach po 6 zespołów (5 meczy) - podział na grupy wg miejsc zajętych po 1 rundzie round-robin.

Regulamin III Ligi                Schemat play-off
  W.H.

21-01-2017 Kielce TOP 16

podjum W Kielcach odbył się turniej zakończenia sezonu 2016 TOP 16. Udało nam się go dodatkowo uatrakcyjnić dzięki pozyskaniu sponsora, a jednocześnie kieleccy brydżyści mieli okazję rywalizować z czołowymi zawodnikami kraju. Zwyciężyła zgodnie z przewidywaniami para Przemysław Zawada-Kamil Nowak 67,72% co na dystansie 45 rozdań jest wynikiem godnym pochwały. Za ich plecami rywalizacja była już zacięta. Drugie miejsce zajęła para Grzegorz Niestój-Krzysztof Gałda 56,39% a trzecie Tadeusz Sobota-Waldemar Haponiuk 56,16%. Gratulacje.
                                                                                                                        J.G.
                                                                                                                             

17-01-2017 MPP Kielce

podjumW Kielcach odbył się drugi półfinał  MPP. Zwyciężyła para Włodzimierz Stobiecki-Jacek Janowski 63,14% wyprzedzając parę  Bartosz Ceglarski-Zbigniew Borkowski 62,82% oraz parę Michał Kania-Kamil Nowak 62,02%. Gratulacje.
Przypomnę, że po "kliknięciu" zdjęcia można obejrzeć wszystkich 6 zwycięzców.
    KLASYFIKACJA DF eliminacji MPP                                                                                            J.G.
                                                                                                                                           
             

17-01-2017 Skarżysko Kamienna

podjumW Skarżysku Kamienna odbył się kolejny turniej zaliczany do punktacji długofalowej 2017. Zwyciężyła para Stanisław Pająk-Jacek Janowski 58,24% wyprzedzając parę Hubert Urban-Maja Żabierek 57,78% oraz parę Małgorzata Golec-Jacek Adamczyk 57,31%. Gratulacje. 

  J.G.

Informacje ZARZĄDU ŚZBS

Zarząd ŚZBS informuje o powołaniu KOMISJI GIER I REGULAMINÓW w składzie:
Przewodniczący komisji: Waldemar Haponiuk
Członek komisji:            Norbert Krzystanek
Członek Komisji:            Hubert Urban
W.H.